Hamulec Shimano Alivio BR-T4000 V-Brake

  • czarny (Dostępny w 3-10 dni)
  • srebrny (Dostępny w 3-10 dni)

44,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano Alivio BR-T4000 to hamulec V-Brake z grupy Shimano Alivio przeznaczony głównie do rowerów trekkingowych, jednak z pewnością znajdzie zastosowanie również w rowerach do jazdy rekreacyjnej oraz amatorskiego MTB. Wykonane z dobrej jakości aluminium ramiona o długości 107mm sprawiają bezproblemowy montaż błotników. Wyposażone są w klocki hamulcowe z okładziną S65T, można je łatwo i wygodne regulować. W komplecie znajduje się gumka i fajka 90 stopni do prowadzenia linki hamulcowej oraz stalowa śruba montażowa 16mm. Dostępne w kolorze czarnym lub stebrnym.

   Komponenty grupy Shimano Alivio podzielone zostały na dwie części ze względu na ich przeznaczenie. Jedna z nich obejmuję grupę osprzętu przeznaczoną do rowerów MTB i posiada oznaczenie M, druga natomiast posiada oznaczenie T i przeznaczona jest do rowerów trekkingowych.

   Shimano   Alivio

ProducentShimano
GrupaAlivio
ModelBR-T4000
Przeznaczenietrekking
TypV-Brake
Długość ramion107mm
Wykonaniealuminium
Kolorczarny lub srebrny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie gumka, fajka 90 stopni i śruba 16mm

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Hamulec Shimano Alivio BR-T4000 V-Brake

Hamulec Shimano Alivio BR-T4000 V-Brake

   Hamulec V-Brake z grupy Shimano Alivio, wyposażony w okładziny S65T dające dobrą siłę hamowania. W zestawie z fajką do prowadzenia linki i gumką. W kolorze czarnym lub srebrnym 

Zapisz się na nasz newsletter!