1. Aby złożyć zamówienie należy wypełnić i wysłać formularz zamówienia znajdujący się w koszyku. Po wysłaniu zamówienia kupujący otrzyma od sklepu informację o przyjęciu zamówienia.

2. 
Czas realizacji zamówienia dla produktów ze statusem "Dostępny" wynosi 1 dzień roboczy od momentu otrzymania zamówienia za pobraniem lub otrzymania wpłaty na konto bankowe oraz 3 do 10 dni roboczych dla produktów ze statusem "Dostępny w 3-10 dni".

3. 
Status ''Dostępny w 3-10 dni" oznacza, że tego przedmiotu nie mamy w tej chwili w naszym magazynie i będzie dostępny po sprowadzeniu go od dystrybutora. Może się zdarzyć, że danego produktu nie będzie również u dystrybutora. W takim przypadku sklep wyśle informację, że zakup tego przedmiotu nie będzie możliwy a opłata za ten przedmiot zostanie niezwłocznie zwrócona.

4. 
Po skompletowaniu zamówienia przesyłka zostanie wysłana do kupującego lub będzie ją można odebrać osobiście. Przewidywany czas dostawy w zależności od wybranej formy przesyłki to 1-5 dni roboczych.

5. 
Zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, Poczty Polskiej lub paczkomatów InPost można je również odebrać w sklepie.

6. 
Za zamówienie można zapłacić przelewem bankowym na konto sklepu, za pomocą systemu płatności online Dotpay lub gotówką przy odbiorze przesyłki. Istnieje również możliwość zakupów na raty dla zamówień od 300 do 20000 zł. Kredyt obsługiwany jest przez Alior Bank we współpracy z Dotpay. Na miejscu w sklepie można zapłacić gotówką lub kartą.

7. 
Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT.

8. 
Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

9.
 Aby zmienić zamówienie lub dane przesłane w zamówieniu należy skontaktować się poprzez e-mail podany na stronie głównej i w zakładce kontakt lub telefonicznie


Zapisz się na nasz newsletter!