Klamkomanetka Shimano Alivio ST-M4000 lewa 3 rzędowa

ESTM4000LB

Niedostępny

85,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano ST-M4000 lewa klamkomanetka z grupy Shimano Alivio przeznaczona głównie do jazdy rekreacyjnej oraz amatorskiego MTB z 3 rzędowym mechanizmem korbowym, pasuje również do rowerów trekkingowych. Przystosowana do współpracy z hamulcami V-Brake oraz mechanicznymi tarczowymi. Wyposażona w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia Optical Gear Display, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób można odczytać aktualnie używany bieg. Zastosowanie technologi RAPIDIRE Plus wspomaganej technologią 2 Way Relese powoduje, że zmiany przełożenia można dokonać przy pomocy kciuka lub palca wskazującego co zapewnia precyzyjną i przede wszystkim natychmiastową zmianę zębatki. Ponad to klamkomanetka pracuje także w oparciu o system Mega 9 Lite i posiada śrubę do regulacji przerzutki. 

   Zintegrowanie klamki z manetką pozwala zaoszczędzić miejsce na kierownicy przy jednoczesnym zachowaniu precyzji funkcjonowania obu elementów, oraz zwiększa komfort użytkowania. Z pewnością zadowoli osoby poszukujące produktu o dobrej jakości w stosunkowo niskiej cenie, jak również pragnące rozpocząć swoją przygodę ze ściganiem amatorskim. Komponenty grupy Shimano Alivio podzielone zostały na dwie części ze względu na ich przeznaczenie. Jedna z nich obejmuję grupę osprzętu przeznaczoną do rowerów MTB i posiada oznaczenie M, druga natomiast posiada oznaczenie T i przeznaczona jest do rowerów trekkingowych. 

   Shimano     Alivio     Optical Gear System     Rapidfire Plus     2 way release    Mega 9 lite

   

Optyczny wskaźnik przełożenia      System Rapidfire Plus   Dwukierunkowe zrzucanie   Optymalne przełożenie

ProducentShimano
GrupaAlivio
ModelST-M4000
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów3
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
TypRapidfire Plus
Regulacja zasięguza pomocą śruby
Rodzaj hamulcaV-brake i tarczowy mechaniczny
Wykonaniedźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal; klamka - aluminium anodyzowane; mocowanie, korpus - aluminium malowane; śruba mocowania - stal nierdzewna
Waga246 g
Kolorsrebrny
Gwarancja2 lata

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Klamkomanetka Shimano Alivio ST-M4000 lewa 3 rzędowa

Klamkomanetka Shimano Alivio ST-M4000 lewa 3 rzędowa

   Klamkomanetka MTB z grupy Shimano Alivio lewa do stosowania z hamulcami V-Brake i tarczowymi mechanicznymi, 3 rzędowa z wyraźnym i czytelnym wskaźnikiem biegu, oraz prostą i szybką zmianą przełożenia przy pomocy kciuka dzięki technologii RAPIDFIRE Plus wspomaganej 2 Way Relese i Mega 9 Lite.

Zapisz się na nasz newsletter!