Klamkomanetka Shimano Alivio ST-M4050 lewa 3 rzędowa

ESTM4050LB

Niedostępny

125,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano ST-M4050 lewa klamkomanetka z grupy Shimano Alivio przeznaczona głównie do jazdy rekreacyjnej oraz amatorskiego MTB z 3 rzędowym napędem przednim, z pewnością pasująca do rowerów trekkingowych. Przystosowana do współpracy z hamulcami hydraulicznymi. Wyposażona w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia Optical Gear Display, przy pomocy którego w każdej chwili w szybki i dokładny sposób można odczytać aktualnie używany bieg. Dzięki zastosowaniu technologi RAPIDIRE Plus wspomaganej technologią 2 Way Relese zmiany przełożenia można dokonać przy pomocy kciuka lub palca wskazującego co zapewnia precyzyjną i przede wszystkim natychmiastową zmianę zębatki. Ponad to klamkomanetka pracuje także w oparciu o system Mega 9 Drive Train i posiada śrubę do regulacji przerzutki. 

   Zintegrowanie klamki hydraulicznej z manetką to nowość w wykonaniu Shimano, który podobnie jak jego mechaniczne odpowiedniki pozwala zaoszczędzić miejsce na kierownicy przy jednoczesnym zachowaniu precyzji funkcjonowania obu elementów, oraz zwiększa komfort użytkowania. Z pewnością zadowoli osoby poszukujące produktu o dobrej jakości w stosunkowo niskiej cenie, jak również pragnące rozpocząć swoją przygodę ze ściganiem amatorskim. Komponenty grupy Shimano Alivio podzielone zostały na dwie części ze względu na ich przeznaczenie. Jedna z nich obejmuję grupę osprzętu przeznaczoną do rowerów MTB i posiada oznaczenie M, druga natomiast posiada oznaczenie T i przeznaczona jest do rowerów trekkingowych.

   Shimano     Alivio     Optical Gear System     Rapidfire Plus   Mega 9 Drive Train     2 way release 

   

Optyczny wskaźnik przełożenia      System Rapidfire Plus   Dwukierunkowe zrzucanie

ProducentShimano
GrupaAlivio
ModelST-M4050
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów3
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
TypRapidfire Plus
Regulacja zasięguza pomocą śruby
Rodzaj hamulcahydrauliczny
Wykonaniedźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal; klamka - aluminium anodyzowane; mocowanie, korpus - aluminium malowane; śruba mocowania - stal nierdzewna
Waga306 g
Kolorsrebrny
Gwarancja2 lata

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Klamkomanetka Shimano Alivio ST-M4050 lewa 3 rzędowa

Klamkomanetka Shimano Alivio ST-M4050 lewa 3 rzędowa

   Klamkomanetka MTB z grupy Shimano Alivio lewa do stosowania z hamulcami hydraulicznymi, 3 rzędowa z wyraźnym i czytelnym wskaźnikiem biegu, oraz prostą i szybką zmianą przełożenia przy pomocy kciuka dzięki technologii RAPIDFIRE Plus wspomaganej 2 Way Relese i Mega 9 Drive Team.

Zapisz się na nasz newsletter!