Klamkomanetka Shimano Altus ST-EF510 prawa 8 rzędowa

  • czarny (Dostępny w 3-10 dni)
  • srebrny (Dostępny w 3-10 dni)

49,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano ST-EF510 prawa klamkomanetka z grupy Shimano Altus przeznaczona do stosowania w rowerach MTB z 8 rzędowym napędem tylnym, jednak z pewnością równie poprawnie będzie działać w rowerach trekkingowych. Przystosowana do współpracy z hamulcami typu V-Brake i mechanicznymi tarczowymi. Jest wyposażona w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób można odczytać aktualnie używany bieg. Klamkomanetka wspomagana jest systemem Dual SiS Index, który w połączeniu z możliwością zmiany przełożenia przy pomocy dwóch palców zapewnia precyzyjną i przede wszystkim natychmiastową zmianę przełożenia. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarna i srebrna.

   Zintegrowanie klamki z manetką pozwala zaoszczędzić miejsce na kierownicy przy jednoczesnym zachowaniu precyzji funkcjonowania obu elementów, oraz zwiększa komfort użytkowania. Ze względu na jakość wykonania i bezawaryjną pracę, klamkomanetki z grupy Shimano ST-EF to jedne z częściej wybieranych kompletów.

   Shimano      Altus 8       SIS Index     Optical Gear System

   

ProducentShimano
GrupaAltus
ModelST-EF510
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów8
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd8 rzędowy
TypEz Fire Plus, dźwignia hamulca 2 palcowa
Rodzaj hamulcaV-brake i tarczowy mechaniczny
Wykonaniedźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal, klamka - aluminium anodyzowane, mocowanie - aluminium malowane, śruba mocowania - stal platerowana
Waga155 g
Kolorczarny lub srebrny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie linka przerzutki

Do tego pasuje

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Klamkomanetka Shimano Altus ST-EF510 prawa 8 rzędowa

Klamkomanetka Shimano Altus ST-EF510 prawa 8 rzędowa

   Klamkomanetka MTB z grupy Shimano Altus prawa 8 rzędowa z wyraźnym i czytelnym wskaźnikiem biegu, oraz prostą i szybką zmianą przełożenia przy pomocy dwóch palców, wspomagana technologią Dual SiS Index.

Zapisz się na nasz newsletter!