Klamkomanetka Shimano Altus ST-M310 lewa 3 rzędowa

  • czarny (Niedostępny)
  • srebrny (Niedostępny)

48,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano ST-M310 lewa klamkomanetka z grupy Shimano Altus przeznaczona do stosowania w rowerach MTB z przednim 3 rzędowym, z pewnością również znajdzie zastosowanie w rowerach trekkingowych. Przystosowana do współpracy z hamulcami typu V-Brake i mechanicznymi tarczowymi. Wyposażona jest w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób odczytamy aktualnie używany bieg. Klamkomanetka wspomagana jest technologią RAPIDFIRE Plus, która zapewnia precyzyjną i zmianę przełożenia przy użyciu kciuka. Zarówno manetka i klamka wyposażone są śruby do regulacji napięcia linki. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarna i srebrna.

   Zintegrowanie klamki z manetką pozwala zaoszczędzić miejsce na kierownicy przy jednoczesnym zachowaniu precyzji funkcjonowania obu elementów, oraz zwiększa komfort użytkowania. Ze względu na jakość wykonania, bezawaryjną pracę, oraz lekko zmodyfikowany wygląd klamkomanetki z grupy Shimano ST-M są kompletami równie często wybieranymi jak ST-EF.

   Shimano     Altus     Optical Gear System     Rapidfire Plus

   

Optyczny wskaźnik przełożenia      System Rapidfire Plus

ProducentShimano
GrupaAltus
ModelST-M310
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów3
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd6/7/8 rzędowy
TypRapidfire Plus
Rodzaj hamulcaV-brake i tarczowy mechaniczny
Wykonaniedźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal, klamka - aluminium anodyzowane, mocowanie - aluminium malowane, śruba mocowania - stal cynkowana
Waga150 g
Kolorczarny lub srebrny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie linka przerzutki

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Klamkomanetka Shimano Altus ST-M310 lewa 3 rzędowa

Klamkomanetka Shimano Altus ST-M310 lewa 3 rzędowa

   Klamkomanetka MTB z grupy Shimano Altus lewa 3 rzędowa z wyraźnym i czytelnym wskaźnikiem biegu, gwarantuje prostą i szybką zmianę przełożenia dzięki technologii RAPIDFIRE Plus.

Zapisz się na nasz newsletter!