Klamkomanetka Shimano Altus ST-M310 prawa 8 rzędowa

  • czarny (Dostępny)
  • srebrny (Niedostępny)

48,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano ST-M310 prawa klamkomanetka z grupy Shimano Altus przeznaczona do stosowania w rowerach MTB z 8 rzędowym napędem tylnym, z pewnością również znajdzie zastosowanie w rowerach trekkingowych. Przystosowana do współpracy z hamulcami typu V-Brake i mechanicznymi tarczowymi. Jest wyposażona w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób można odczytać aktualnie używany bieg. Klamkomanetka wspomagana jest systemem RAPIDFIRE Plus umożliwiającym zmianę przełożenia przy pomocy kciuka co zapewnia precyzyjną i przede wszystkim natychmiastową zmianę zębatki. W odróżnieniu od klamkomanetek ST-EF51 posiada śrubę do regulacji zarówno linki hamulca jak i przerzutki. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarna i srebrna.

   Zintegrowanie klamki z manetką pozwala zaoszczędzić miejsce na kierownicy przy jednoczesnym zachowaniu precyzji funkcjonowania obu elementów, oraz zwiększa komfort użytkowania. Ze względu na jakość wykonania, bezawaryjną pracę, oraz lekko zmodyfikowany wygląd klamkomanetki z grupy Shimano ST-M są kompletami równie często wybieranymi jak ST-EF.

   Shimano     Altus     Optical Gear System     Rapidfire Plus

   

Optyczny wskaźnik przełożenia      System Rapidfire Plus

ProducentShimano
GrupaAltus
ModelST-M310
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów8
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd8 rzędowy
TypRapidfire Plus
Rodzaj hamulcaV-brake i tarczowy mechaniczny
Wykonaniedźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal, klamka - aluminium anodyzowane, mocowanie - aluminium malowane, śruba mocowania - stal cynkowana
Waga150 g
Kolorczarny lub srebrny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie linka przerzutki

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Klamkomanetka Shimano Altus ST-M310 prawa 8 rzędowa

Klamkomanetka Shimano Altus ST-M310 prawa 8 rzędowa

   Klamkomanetka MTB z grupy Shimano Altus prawa 8 rzędowa z wyraźnym i czytelnym wskaźnikiem biegu, oraz prostą i szybką zmianą przełożenia przy pomocy kciuka dzięki wspomaganiu technologią RAPIDFIRE Plus.

Zapisz się na nasz newsletter!