Klamkomanetka Shimano Altus ST-M370 lewa 3 rzędowa

ASTM370LBL

Niedostępny

62,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano ST-M370 lewa klamkomanetka z grupy Shimano Altus przeznaczona do stosowania w rowerach MTB z przednim 3 rzędowym nepędem, z pewnością również znajdzie zastosowanie w rowerach trekkingowych. Przystosowana do współpracy z hamulcami typu V-Brake i mechanicznymi tarczowymi. Wyposażona w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób odczytamy aktualnie używany bieg. Klamkomanetka wspomagana jest technologią RAPIDFIRE Plus w połączeniu z Mega 9 Drive Train co zapewnia precyzyjną zmianę przełożenia przy użyciu kciuka. Zarówno manetka i klamka wyposażone są śruby do regulacji napięcia linki.

   Zintegrowanie klamki z manetką pozwala zaoszczędzić miejsce na kierownicy przy jednoczesnym zachowaniu precyzji funkcjonowania obu elementów, oraz zwiększa komfort użytkowania. Komponenty z 9 rzędowej grupy Shimano Altus to krok producenta w kierunku klientów, którzy poszukują komponentów w stosunkowo niskiej cenie ale gwarantujących jednocześnie dokładną i bezawaryjną prace w każdych warunkach.

   Shimano     Altus     Optical Gear System     Rapidfire Plus     Mega 9 Drive Train

   

Optyczny wskaźnik przełożenia      System Rapidfire Plus

ProducentShimano
GrupaAltus
ModelST-M370
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów3
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
TypRapidfire Plus
Rodzaj hamulcaV-brake i tarczowy mechaniczny
Wykonaniedźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal; klamka - aluminium malowane; mocowanie - aluminium malowane; śruba mocowania - stal cynkowana
Waga208 g
Kolorczarny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie linka przerzutki

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Klamkomanetka Shimano Altus ST-M370 lewa 3 rzędowa

Klamkomanetka Shimano Altus ST-M370 lewa 3 rzędowa

   Klamkomanetka MTB z grupy Shimano Altus lewa 3 rzędowa z wyraźnym i czytelnym wskaźnikiem biegu, gwarantuje prostą i szybką zmianę przełożenia dzięki połączeniu technologii Mega 9 Drive Train RAPIDFIRE Plus.

Zapisz się na nasz newsletter!