Klamkomanetka Shimano Altus ST-M370 prawa 9 rzędowa

ASTM370RAL

Niedostępny

62,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano ST-M370 prawa klamkomanetka z grupy Shimano Altus przeznaczona do stosowania w rowerach MTB z 9 rzędowym napędem tylnym, z pewnością również znajdzie zastosowanie w rowerach trekkingowych. Przystosowana do współpracy z hamulcami typu V-Brake i mechanicznymi tarczowymi. Jest wyposażona w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób można odczytać aktualnie używany bieg. Klamkomanetka wspomagana jest systemem Mega 9 Drive Train oraz RAPIDFIRE Plus umożliwiającym zmianę przełożenia przy pomocy kciuka co zapewnia precyzyjną i przede wszystkim natychmiastową zmianę zębatki. Posiada śrubę do regulacji zarówno linki hamulca jak i przerzutki.

   Zintegrowanie klamki z manetką pozwala zaoszczędzić miejsce na kierownicy przy jednoczesnym zachowaniu precyzji funkcjonowania obu elementów, oraz zwiększa komfort użytkowania. Komponenty z 9 rzędowej grupy Shimano Altus to krok producenta w kierunku klientów, którzy poszukują komponentów w stosunkowo niskiej cenie ale gwarantujących jednocześnie dokładną i bezawaryjną prace w każdych warunkach.

   Shimano     Altus     Optical Gear System     Rapidfire Plus     Mega 9 Drive Train

   

Optyczny wskaźnik przełożenia      System Rapidfire Plus

ProducentShimano
GrupaAltus
ModelST-M370
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów9
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
TypRapidfire Plus
Rodzaj hamulcaV-brake i tarczowy mechaniczny
Wykonaniedźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal; klamka - aluminium malowane; mocowanie - aluminium malowane; śruba mocowania - stal cynkowana
Waga208 g
Kolorczarny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie linka przerzutki

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Klamkomanetka Shimano Altus ST-M370 prawa 9 rzędowa

Klamkomanetka Shimano Altus ST-M370 prawa 9 rzędowa

   Klamkomanetka MTB z grupy Shimano Altus prawa 9 rzędowa z wyraźnym i czytelnym wskaźnikiem biegu, oraz prostą i szybką zmianą przełożenia przy pomocy kciuka dzięki technologii RAPIDFIRE Plus wspomaganej Mega 9 Drive Team.

Zapisz się na nasz newsletter!