Manetka Shimano Acera SL-M3000 lewa 3 rzędowa Zobacz większe

Manetka Shimano Acera SL-M3000 lewa 3 rzędowa

ASLM3000LB

Dostępny w 3-10 dni

58,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano SL-M3000 lewa manetka z grupy Shimano Acera M3000 przeznaczona do stosowania w rowerach MTB z przednim napędem 3 rzędowym, równie poprawnie sprawdzi się w rowerach trekkingowych. Wyposażona jest w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia Optical Gear Display, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób odczytamy aktualnie używany bieg. Manetka wspomagana jest technologią Mega 9 Drive Train, która w połączeniu z RAPIDFIRE Plus zapewnia precyzyjną zmianę przełożenia przy użyciu kciuka lub palca wskazującego. Posiada śrubę do regulacji napięcia linki i dostępna jest w kolorze czarnym.

   Komponenty z 9 rzędowej grupy Shimano Acera to podobnie jak grupa Shimano Altus, krok producenta w kierunku klientów, którzy poszukują komponentów w stosunkowo niskiej cenie ale gwarantujących jednocześnie dokładną i bezawaryjną prace w każdych warunkach.

   Shimano     Acera     Mega 9 Drive Train    Rapidfire Plus     Optical Gear System

   

Dźwignia Rapidfire   Optyczny wskaźnik przełożenia   

ProducentShimano
GrupaAcera
ModelSL-M3000
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów3
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
TypRapidfire Plus
Regulacja zasięguza pomocą śruby
Wykonanieobudowa - tworzywo; dźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal; mocowanie - aluminium malowane; śruba mocowania - stal
Kolorczarny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie linka przerzutki

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Manetka Shimano Acera SL-M3000 lewa 3 rzędowa

Manetka Shimano Acera SL-M3000 lewa 3 rzędowa

   Manetka MTB z grupy Shimano Acera lewa 3 rzędowa posiada wyraźny i czytelny wskaźnikiem biegu Optical Gear Display, gwarantuje bezawaryjną pracę zapewniając prostą i szybką zmianę przełożenia dzięki technologii RAPIDFIRE Plus oraz Mega 9 Drive Train.

Zapisz się na nasz newsletter!