Manetka Shimano Acera SL-M3000 prawa 9 rzędowa Zobacz większe

Manetka Shimano Acera SL-M3000 prawa 9 rzędowa

ASLM3000RA

Niedostępny

58,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano SL-M3000 prawa manetka z grupy Shimano Acera przeznaczona do stosowania w rowerach MTB jak również trekkingowych z tylnym 9 rzędowym napędem. Wyposażona jest w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia Optical Gear Display, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób można odczytać aktualnie używany bieg. Manetka wspomagana jest systemem Mega 9 Drive Train, który w połączeniu z RAPIDFIRE Plus czyli możliwością zmiany przełożenia przy pomocy palca wskazującego lub kciuka zapewnia precyzyjną i przede wszystkim natychmiastową zmianę przełożenia. Dostępna jest w kolorze czarnym.

   Komponenty z 9 rzędowej grupy Shimano Acera to podobnie jak grupa Shimano Altus, krok producenta w kierunku klientów, którzy poszukują komponentów w stosunkowo niskiej cenie ale gwarantujących jednocześnie dokładną i bezawaryjną prace w każdych warunkach.

   Shimano     Acera     Mega 9 Drive Train    Rapidfire Plus     Optical Gear System

   

Dźwignia Rapidfire   Optyczny wskaźnik przełożenia   

ProducentShimano
GrupaAcera
ModelSL-M3000
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów9
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
TypRapidfire Plus
Regulacja zasięguza pomocą śruby
Wykonanieobudowa - tworzywo; dźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal; mocowanie - aluminium malowane; śruba mocowania - stal
Kolorczarny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie linka przerzutki

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Manetka Shimano Acera SL-M3000 prawa 9 rzędowa

Manetka Shimano Acera SL-M3000 prawa 9 rzędowa

   Manetka MTB z grupy Shimano Acera prawa 9 rzędowa posiada wyraźny i czytelny wskaźnikiem biegu Optical Gear Display, gwarantuje bezawaryjną pracę zapewniając prostą i szybką zmianę przełożenia dzięki technologii RAPIDFIRE Plus oraz Mega 9 Drive Train.

Zapisz się na nasz newsletter!