Manetka Shimano Alivio SL-M4000 lewa 3 rzędowa

ESLM4000LB

Dostępny w 3-10 dni

68,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano SL-M4000 lewa manetka z grupy Shimano Alivio przeznaczona głównie do jazdy rekreacyjnej oraz amatorskiego MTB, pasuje też do rowerów trekkingowych z 3 rzędowym mechanizmem korbowym. Wyposażona jest w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia Optical Gear Display, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób można odczytać aktualnie używany bieg. Manetka wspomagana jest systemem Mega 9 Lite, który w połączeniu z 2 Way Relese i RAPIDFIRE Plus czyli możliwością zmiany przełożenia przy pomocy palca wskazującego lub kciuka zapewnia precyzyjną i przede wszystkim natychmiastową zmianę przełożenia. Tak jak inne komponenty grupy Alivio zadowoli osoby poszukujące produktu o dobrej jakości w stosunkowo niskiej cenie, jak również pragnące rozpocząć swoją przygodę ze ściganiem amatorskim.

   Komponenty grupy Shimano Alivio podzielone zostały na dwie części ze względu na ich przeznaczenie. Jedna z nich obejmuję grupę osprzętu przeznaczoną do rowerów MTB i posiada oznaczenie M, druga natomiast posiada oznaczenie T i przeznaczona jest do rowerów trekkingowych. 

   Shimano   Alivio   RapidFire Plus   Mega Lite   2 Way Relese   Optical Gear System

   RapidFire Plus   Mega Lite   2 Way Relese   Optyczny wskaźnik przełożeń

ProducentShimano
GrupaAlivio
ModelSL-M4000
PrzeznaczenieMTB
Ilość rzędów3
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
TypRapidfire Plus
Regulacja zasięguza pomocą śruby
Mocowaniena kierownicy
Wykonanieobudowa - tworzywo; dźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal; mocowanie - aluminium malowane; śruba mocowania - stal nierdzewna
Waga140 g
Kolorsrebrno-czarny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie linka przerzutki

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Manetka Shimano Alivio SL-M4000 lewa 3 rzędowa

Manetka Shimano Alivio SL-M4000 lewa 3 rzędowa

   Manetka MTB z grupy Shimano Alivio lewa 3 rzędowa posiada wyraźny i czytelny wskaźnik biegu, oraz zapewnia prostą i szybką zmianę przełożenia przy pomocy kciuka lub palca wskazującego dzięki wspomaganiu technologią 2 Way Relese w połączeniu z RAPIDFIRE Plus i Mega 9 Lite.

Zapisz się na nasz newsletter!