Manetka Shimano Altus SL-M370 lewa 3 rzędowa

  • czarny (Niedostępny)
  • srebrny (Niedostępny)

56,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano SL-M370 lewa manetka z grupy Shimano Altus przeznaczona do stosowania w rowerach MTB z przednim napędem 3 rzędowym, równie poprawnie będzie jednak działać w rowerach trekkingowych. Wyposażona jest w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia Optical Gear Display, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób odczytamy aktualnie używany bieg. Manetka wspomagana jest technologią Mega 9 Drive Train, która w połączeniu z RAPIDFIRE Plus zapewnia precyzyjną zmianę przełożenia przy użyciu kciuka lub palca wskazującego. Posiada śrubę do regulacji napięcia linki. Dostępna w kolorze czarnym lub srebrnym.

   Komponenty z 9 rzędowej grupy Shimano Altus to krok producenta w kierunku klientów, którzy poszukują komponentów w stosunkowo niskiej cenie ale gwarantujących jednocześnie dokładną i bezawaryjną prace w każdych warunkach.

   Shimano     Altus     Mega 9 Drive Train    Rapidfire Plus     Optical Gear System

   

Dźwignia Rapidfire   Optyczny wskaźnik przełożenia   

ProducentShimano
GrupaAltus
ModelSL-M370
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów3
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
TypRapidfire Plus
Regulacja zasięguza pomocą śruby
Wykonanieobudowa - tworzywo; dźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal; mocowanie - aluminium malowane; śruba mocowania - stal
Waga130 g
Kolorczarny lub srebrny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie linka przerzutki

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Manetka Shimano Altus SL-M370 lewa 3 rzędowa

Manetka Shimano Altus SL-M370 lewa 3 rzędowa

   Manetka MTB z grupy Shimano Altus lewa 3 rzędowa posiada wyraźny i czytelny wskaźnikiem biegu Optical Gear Display, gwarantuje bezawaryjną pracę zapewniając prostą i szybką zmianę przełożenia dzięki technologii RAPIDFIRE Plus oraz Mega 9 Drive Train, czarna lub srebrna.

Zapisz się na nasz newsletter!