Manetka Shimano Altus SL-M370 prawa 9 rzędowa

  • czarny (Niedostępny)
  • srebrny (Niedostępny)

56,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano SL-M370 prawa manetka z grupy Shimano Altus przeznaczona do stosowania w rowerach MTB z tylnym 9 rzędowym napędem, można ją również stosować w rowerach trekkingowych. Wyposażona jest w wyraźny i zrozumiały wskaźnik zmiany przełożenia Optical Gear Display, dzięki któremu w każdej chwili w szybki i dokładny sposób można odczytać aktualnie używany bieg. Manetka wspomagana jest systemem Mega 9 Drive Train, który w połączeniu z RAPIDFIRE Plus czyli możliwością zmiany przełożenia przy pomocy palca wskazującego lub kciuka zapewnia precyzyjną i przede wszystkim natychmiastową zmianę przełożenia.

   Komponenty z 9 rzędowej grupy Shimano Altus to krok producenta w kierunku klientów, którzy poszukują komponentów w stosunkowo niskiej cenie ale gwarantujących jednocześnie dokładną i bezawaryjną prace w każdych warunkach.

   Shimano     Altus     Mega 9 Drive Train    Rapidfire Plus     Optical Gear System

   

Dźwignia Rapidfire   Optyczny wskaźnik przełożenia   

ProducentShimano
GrupaAltus
ModelSL-M370
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów9
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
TypRapidfire Plus
Regulacja zasięguza pomocą śruby
Wykonanieobudowa - tworzywo; dźwignie zmiany biegów - tworzywo i stal; mocowanie - aluminium malowane; śruba mocowania - stal
Waga130 g
Kolorczarny lub srebrny
Gwarancja2 lata
Uwagiw komplecie linka przerzutki

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Manetka Shimano Altus SL-M370 prawa 9 rzędowa

Manetka Shimano Altus SL-M370 prawa 9 rzędowa

   Manetka MTB z grupy Shimano Altus prawa 9 rzędowa posiada wyraźny i czytelny wskaźnik biegu, oraz zapewnia prostą i szybką zmianę przełożenia przy pomocy kciuka lub palca wskazującego dzięki wspomaganiu technologią RAPIDFIRE Plus i Mega 9 Drive Train.

Zapisz się na nasz newsletter!