Piasta przednia Shimano Alivio HB-M4050 Center Lock

  • 32H, czarny (Niedostępny)
  • 32H, srebrny (Niedostępny)
  • 36H, czarny (Niedostępny)
  • 36H, srebrny (Niedostępny)

64,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano HB-RM4050 to przednia piasta z 9 rzędowej grupy Shimano Acera przeznaczona głównie do jazdy rekreacyjnej oraz amatorskiego MTB jak również rowerów trekkingowych z hamulcami tarczowymi. Przystosowana do sprawnego i łatwego mocowania tarcz w systemie Center Lock, a mocowanie na zacisk pozwala na szybki montaż i demontaż koła w razie potrzeby. Poprawną pracę i regulację piasty zapewniają dwa łożyska kulkowe. Ich zewnętrzne gumowe elementy uszczelniające zapobiegają dostawaniu się brudu i wody do wewnątrz piasty. Do wyboru są wersje z 32 lub 36 otworami, a także w kolorze czarnym lub srebrnym.

   Komponenty grupy Shimano Alivio podzielone zostały na dwie części ze względu na ich przeznaczenie. Jedna z nich obejmuję grupę osprzętu przeznaczoną do rowerów MTB i posiada oznaczenie M, druga natomiast posiada oznaczenie T i przeznaczona jest do rowerów trekkingowych.

Shimano       Alivio        Center Lock

   

Mocowanie Center Lock

ProducentShimano
GrupaAlivio
ModelHB-M4050
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość otworów32 lub 36H
Rodzaj hamulcatarczowy Center Lock
Mocowaniena zacisk
Rozstaw100 mm
108x10 mm
Średnica okręgu otworów44 mm
Średnica kołnierzy52,8 mm
Rozstaw kołnierzy60,2 mm
Offset5,6 mm
Wykonaniekorpus - aluminium anodyzowane; oś - stal; zacisk - stal platerowana/aluminium malowane; nakrętka - tworzywo z gwintem stalowym
Waga318 g
Kolorczarny lub srebrny
Gwarancja2 lata

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Piasta przednia Shimano Alivio HB-M4050 Center Lock

Piasta przednia Shimano Alivio HB-M4050 Center Lock

   Piasta przednia do hamulców tarczowych z mocowaniem do tarcz w systemie Center Lock i obręczy z 32 lub 36 otworami na szprychy, z zaciskiem oraz dwoma uszczelnionymi łożyskami kulkowymi. Dostępna w kolorze czarnym lub srebrnym.

Zapisz się na nasz newsletter!