Przerzutka przednia Shimano Alivio FD-M410 3x7/8 rzędowa

EFDM410E

Dostępny w 3-10 dni

53,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano FD-M410 przednia przerzutka z grupy Alivio dedykowana jest do rowerów MTB, jednak na pewno spełni swoje zadanie w rowerach trekkingowych podczas rekreacyjnej jazdy. Przeznaczona jest do przednich 3 biegowych mechanizmów korbowych z największą zębatką z 42 zębami, oraz zsynchronizowana z napędami 7 i 8 rzędowymi. Dzięki sposobie montowania na osi suportu przystosowana jest do ram o kącie 63-69° oraz umożliwia prosty montaż w każdym rowerze o różnym przeznaczeniu. Wózek typu Top Swing, prowadzenie linki Dual-Pull i technologia Hyperdrive gwarantuje bezproblemową i precyzyjną współpracę łańcucha z korbą, przy jednoczesnym zapewnieniu łatwej regulacji.

Shimano       Alivio       Hyperdrive

   

System Hyperdrive

ProducentShimano
GrupaAlivio
ModelFD-M410
PrzeznaczenieMTB/trekking
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd7/8 rzędowy
Ciągpodwójny
WózekTop Swing
Kąt63-69 stopni
Zęby górnej tarczy42T
Różnica góra-środek10T
Pojemność20T
Kompatybilny łańcuch7/8 rzędowe HG
Linia łańcucha50 mm
Wykonanieuchwyt osi suportu - aluminium lakierowane; mocowanie, ogniwo wewnętrzne i zewnętrzne - stal lakierowana; wózek - stal chromowana; śruba mocowania linki - stal niklowana; śruby regulacyjne - stal ocynkowana
Waga200 g
Kolorsrebrno-czarny
Gwarancja2 lata

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Przerzutka przednia Shimano Alivio FD-M410 3x7/8 rzędowa

Przerzutka przednia Shimano Alivio FD-M410 3x7/8 rzędowa

   Przednia przerzutka MTB z grupy Shimano Alivio do przednich napędów 3 rzędowych z tarczami 42 zębowymi i tylnych 7/8 biegowych. Wyposażona w wózek Top Swing oraz podwójny ciąg linki Dual-Pull, mocowana do osi suportu.

Zapisz się na nasz newsletter!