Przerzutka przednia Shimano Altus FD-M371 3x9 rzędowa

  • 28,6/34,9 mm (Niedostępny)
  • 31,8/34,9 mm (Niedostępny)

46,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano FD-M371 przednia przerzutka z grupy Altus przeznaczona do jazdy rekreacyjnej oraz MTB, z pewnością również znajdzie zastosowanie w rowerach trekkingowych. Przeznaczona jest do przednich 3 rzędowych mechanizmów korbowych z największą zębatką zarówno z 44 zębami jak i 48 zębami, oraz dostosowana do 9 biegowych napędów tylnych. W zależności od wielkości obejmy dzięki adapterowi w prosty sposób można ją zamontować na każdym rozmiarze rury podsiodłowej w każdym rowerze. Wózek typu Down Swing oraz prowadzenie linki Dual-Pull znacznie ułatwia jej regulację, a system Hyperdrive i Mega 9 Drive Train którym jest wspomagana, gwarantuje bezproblemową i dokładną współpracę łańcucha z korbą.

   Komponenty z 9 rzędowej grupy Shimano Altus to krok producenta w kierunku klientów, którzy poszukują komponentów w stosunkowo niskiej cenie ale gwarantujących jednocześnie dokładną i bezawaryjną prace w każdych warunkach.

   Shimano   Altus   Hyperdrive   Mega 9 Drive Train

 

 System Hyperdrive

ProducentShimano
GrupaAltus
ModelFD-M371
PrzeznaczenieMTB/trekking
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
Ciągpodwójny
WózekDown Swing
Obejma31,8 lub 28,6 mm
Zęby górnej tarczy44/48T
Różnica góra-środek12T
Pojemność22T
Kompatybilny łańcuch9 rzędowe HG
Linia łańcucha50 mm
Wykonanieobejma przód, ogniwo wewnętrzne i zewnętrzne - stal lakierowana; obejma tył/podstawa uchwytu - aluminium lakierowane; wózek - stal chromowana; śruba obejmy, śruba mocowania linki - stal niklowana; śruby regulacyjne - stal ocynkowana
Waga180 g
Kolorsrebrno-czarny
Gwarancja2 lata

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Przerzutka przednia Shimano Altus FD-M371 3x9 rzędowa

Przerzutka przednia Shimano Altus FD-M371 3x9 rzędowa

   Przednia przerzutka MTB z grupy Shimano Altus do przednich napędów 3 rzędowych z tarczami 44T oraz 48T i tylnych 9 rzędowych. Wyposażona w wózek Down Swing oraz prowadzenie linki Dual-Pull. W wersji z obejmą do rur podsiodłowych 28.6, 31.8 i 34.9 mm.

Zapisz się na nasz newsletter!