Przerzutka tylna Shimano Altus RD-M310 8 rzędowa

  • czarny (Dostępny w 3-10 dni)
  • srebrny (Dostępny w 3-10 dni)

69,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano RD-M310 przerzutka tylna z grupy Altus przeznaczona do jazdy MTB, trekkingowej oraz rekreacyjnej. Przeznaczona do systemów 8 rzędowych, jednak równie dobrze poradzi sobie we współpracy z kasetami lub wolnobiegami 6 i 7 rzędowymi. Posiada wózek Smart Cage wyposażony w dolne kółko napinające 15 zębowe i górne prowadzące 13 zębowe. Powyższe rozwiązanie wspomagane jest technologią Double Servo utrzymującą kółko prowadzące w najkorzystniejszej odległości od każdej zębatki oraz indeksowaną zmianą przełożeń SIS Index. Dzięki takiemu zestawieniu otrzymujemy lekką i precyzyjna zmianę przełożeń, cichą pracę i minimalne zużycie części. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej.

   Podzespoły tej serii należą do klasy średniej prezentującej najwyższą jakość. Zapewniają długą i bezproblemową pracę wszystkich komponentów, dzięki czemu z pewnością można polecić je każdej osobie, która ceni sobie jazdę bez przykrych niespodzianek, a w razie potrzeby łatwą regulację.

Shimano       Altus 8        SIS        Double Servo

   

Tylna indeksowana zmiana biegów   Mechanizm Double Servo

ProducentShimano
GrupaAltus
ModelRD-M310
PrzeznaczenieMTB/trekking
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd7/8 rzędowy
Regulacja zasięguza pomocą śruby
WózekSmart
Kółka13/15T
Pojemność43T
Max. różnica przodu20T
Zębatkinajwiększa: max 34T / min 28T, najmniejsza: max 14T / min 11T
Kompatybilny łańcuch7/8 rzędowe HG
Mocowaniena śrubę
Wykonaniewózek - płytka zewnętrzna stal malowana, wewnętrzna stal cynkowana, korpus - aluminium lakierowane i tworzywo, śruby - stal cynkowana
Waga315 g
Kolorczarny lub srebrny
Gwarancja2 lata

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Przerzutka tylna Shimano Altus RD-M310 8 rzędowa

Przerzutka tylna Shimano Altus RD-M310 8 rzędowa

   Tylna przerzutka MTB z grupy Shimano Altus 8 rzędowa z mocowaniem na śrubę, obsługuje największe zębatki 34 i najmniejsze 11 zębów. Wyposażona w wózek Smart Cage, do indeksowanej zmiany biegów.

Zapisz się na nasz newsletter!