Przerzutka tylna Shimano Altus RD-M370 SGS 9 rzędowa

  • czarny (Niedostępny)
  • srebrny (Niedostępny)

82,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano RD-M370 to 9 rzędowa tylna przerzutka rowerowa z grupy Shimano Altus, dedykowana głównie do rekreacyjnej jazdy MTB, jednak z pewnością znajdzie zastosowanie również w rowerach trekkingowych o tylnym napędzie 9 biegowym. Mocowana na śrubę, posiada śrubę do regulacji napięcia linki i długi wózek SGS wyposażony w oba kółeczka 11T. Przerzutka wspomagana jest technologią Mega 9 Drive Train oraz Double Servo, które zapewniają lekką, cichą i precyzyjną zmianę przełożeń. Przerzutkę charakteryzuje również zastosowanie nowej konstrukcji o niższym profilu oraz szerokim zawiasie, co skutkuje zwiększeniem trwałości i bezpieczeństwa użytkowania. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, o korpusie czarnym i srebrnym.

   Komponenty z 9 rzędowej grupy Shimano Altus to krok producenta w kierunku klientów, którzy poszukują komponentów w stosunkowo niskiej cenie ale gwarantujących jednocześnie dokładną i bezawaryjną prace w każdych warunkach.

Shimano       Altus        Mega9        Double Servo

   

Mechanizm Double Servo

ProducentShimano
GrupaAltus
ModelRD-M370
PrzeznaczenieMTB/trekking
Ilość rzędów9
Przedni napęd3 rzędowy
Tylny napęd9 rzędowy
Regulacja zasięguza pomocą śruby
WózekSGS
Kółka11/11T
Pojemność45T
Max. różnica przodu22T
Zębatkinajwiększa: max 34T / min 28T, najmniejsza: max 11T / min 11T
Kompatybilny łańcuch9 rzędowe HG
Mocowaniena śrubę
Wykonaniewózek - płytka zewnętrzna i wewnętrzna stal malowana; korpus- aluminium malowane, stal cynkowana; śruby - stal cynkowana
Waga282 g
Kolorczarny lub srebrny
Gwarancja2 lata

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Przerzutka tylna Shimano Altus RD-M370 SGS 9 rzędowa

Przerzutka tylna Shimano Altus RD-M370 SGS 9 rzędowa

   Tylna przerzutka MTB z grupy Shimano Altus 9 rzędowa z mocowaniem na śrubę, obsługuje zębatki największe 34 zębów i najmniejsze 11 zębów. Wyposażona w długi wózek SGS oraz Double Servo.

Zapisz się na nasz newsletter!