Przerzutka tylna Shimano Tourney TX RD-TX800 8 rzędowa

ERDTX800SGSL

Dostępny w 3-10 dni

57,99 zł

Dodaj do listy życzeń

   Shimano RD-TX800 przerzutka tylna z grupy Tourney TX przeznaczona do jazdy MTB lub trekkingowej. Przeznaczona do 8 rzędowych systemów ale również doskonale współpracuje z systemami 6 i 7 biegowymi. Zalety tej przerzutki rowerowej to płynna, lekka i precyzyjna zmiana przełożeń z rozwiązaniem Double Servo dzięki któremu kółko prowadzące utrzymuje się w optymalnej odległości od każdej koronki. Można ją montować w rowerach które mają ramę przystosowaną do montażu przerzutek na śrubę. Posiada wózek z kółkami 13T który zapewnia precyzyjną i niezawodną zmianę biegów oraz zapewnia atrakcyjny nowoczesny wygląd. Przerzutka zapewnia również lekkie, ciche działanie, indeksowaną zmianę przełożeń SIS Index oraz obsługuje przełożenie Megarange z największą zębatką kasety lub wolnobiegu 34 zęby. Jest łatwa w montażu i regulacji.

   Komponenty tej 8 rzędowej serii to podstawowy zestaw który zapewnia długą pracę bez usterek a stabilna praca wszystkich podzespołów gwarantuje bezstresową jazdę bez ograniczeń. Dodatkowe cechy tej grupy to płynna, lekka  i precyzyjna zmiana przełożeń z przodu dzięki rozwiązaniu Hyperdrive, czytelny i intuicyjny wskaźnik wybranego biegu, szerszy prześwit okładzin hamulcowych który zapewnia łatwy montaż i ogranicza hałas.

Shimano   Tourney TX   SIS   Double servo

Tylna indeksowana zmiana przełożeń   System Double Servo

ProducentShimano
GrupaTourney TX
ModelRD-TX800
PrzeznaczenieMTB
Tylny napęd8 rzędowy
WózekSGS
Kółka13/13T
Pojemność43T
Max. różnica przodu20T
Zębatkinajwiększa: max 34T/min 28T, najmniejsza: max 14T/min 11T
Kompatybilny łańcuch7/8 rzędowe HG
Mocowaniena śrubę
Wykonaniewózek - płytka zewnętrzna stal niklowana, wewnętrzna lakierowana, korpus- stal lakierowana i tworzywo, śruby - stal cynkowana
Waga325 g
Kolorczarny
Gwarancja2 lata

Opinie Dodaj opinię

Napisać opinię

Przerzutka tylna Shimano Tourney TX RD-TX800 8 rzędowa

Przerzutka tylna Shimano Tourney TX RD-TX800 8 rzędowa

   Tylna przerzutka MTB z grupy Shimano Tourney TX 8 rzędowa z mocowaniem na śrubę, obsługuje największe zębatki 34 i najmniejsze 11 zębów. Z długim wózkiem SGS, do indeksowanej zmiany biegów.

Zapisz się na nasz newsletter!